Projektowanie, dokumentacja przetargowa

Planujesz nową inwestycję i chcesz wykorzystać produkty LED:

Firma Allando jako profesjonalny doradca i konsultant oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania. Współpracujemy z zaufanymi biurami projektowymi specjalizującymi się w branży elektrycznej, energetycznej, oświetleniowej.

Twoja inwestycja nie wymaga dokumentacji do pozwolenia na budowę. Opracowujemy również: programy funkcjonalno  użytkowe, koncepcje, schematy, szkice, opracowania

Nie martw się o uzgodnienia, współpracę z urzędami, podmiotami zewnętrznymi. Z dużą łatwością poruszamy się w tej materii. Świadczymy takie usługi dla każdego sektora: prywatnego, publicznego, ngo. 10 letnie doświadczenie zawodowe w samorządzie  daje nam przewagę wśród innych firm w rzetelności, skuteczności i prawidłowości działań!

Dokumentacja przetargowa w zakresie LED

Kompleksowo przygotowujemy specyfikacje techniczne branżowe LED, opisy przedmiotów zamówienia, występujemy w roli biegłego w trakcie oceny ofert. Znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych, aktów wykonawczych do ustawy oraz współpraca z kancelaria prawną specjalizującą się w tematyce zamówień publicznych daje inwestorowi poczucie bezpieczeństwa i rzetelności.

Planujesz modernizację – wymianę na LED

Doradztwo techniczne, wizja lokalna, prezentacja i dobór produktów, przeliczenia w zakresie spełniania warunków normy oświetlenia, pomiary. Kompleksowa obsługa jest właśnie w Allando. Nie nabieraj się na tanie triki, aspekt handlowy jest tylko jednym z kilku czynników, które stanowią istotę optymalnej modernizacji. Pamiętaj, że wszystko należy potwierdzić w dokumentach, w trakcie odbiorów. Dopiero potwierdzenie formalno prawne daje ci gwarancję prawidłowości przeprowadzenia modernizacji oświetlenia. Wiele razy usłyszysz zmień oprawę „szt.” za „szt.”  250W zamień na „120” pół prawdy to cale kłamstwo. Jest jeszcze kilka innych czynników, które wpływają na poziom natężenia oświetlenia i spełnianie warunków NORMY oświetleniowej. Zapytaj profesjonalistów – rozmowa nic nie kosztuje.